Kontakt

Telekomunikacja

Centrale telefoniczne

Siemens

centrala telefoniczna siemens

Rodzina central SIEMENS HiPath to nowoczesna platforma na bazie której odbywa się komunikacja wewnętrzna i łączność w małych i średnich przedsiębiorstwach zarówno w sieci LAN jak i w sieciach tradycyjnych

Slican

centrale telefoniczne silcan

Nowoczesna cyfrowa centrala telefoniczna, posiadająca rozbudowane możliwości automatyzacji procesów telefonicznych związanych z realizacją oraz obsługą połączeń. adresowana jest do małych i średnich firm. Cechują ją nowoczesna architektura i integralność urządzeń współpracujących ograniczających koszty inwestycyjne w takie peryferia jak bramka GSM czy VoIP. 

Platan

centrala telefoniczna platan

Centrale cyfrowe PLATAN skierowane są do najbardziej wymagających użytkowników. Architektura sprzętowa oparta o podzespoły najlepszych światowych producentów, bogate oprogramowanie funkcjonalne realizujące zaawansowane funkcje telefoniczne, głosowe i wymiany informacji wprowadzają widoczne zmiany organizacyjne podnosząc komfort pracy i sprawność obsługi Klientów. Zaawansowany system zapowiedzi jest dużą konkurencją do wielu zagranicznych producentów, przy krajowych realiach cenowych. 

Telefony

Przewodowe

Bezprzewodowe

Faksy

Laserowe

Atramentowe

Termiczne

Termotransferowe

Komputery

Stacjonarne

Laptopy