Kontakt

Oferta


Systemy alarmowe

systemy alarmowe

W naszej ofercie alarmów znajdziecie Państwo pełny asortyment produktów wiodącej na naszym rynku firmy Satel z Gdańska.

czytaj więcej

Monitoring

monitoringmontaż i wdrażanie profesjonalnych systemów CCTV, które umożliwiają obserwację i rejestrację obrazu w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz obserwowanych obiektów

czytaj więcej

Kontrola dostępu

kontrola dostępuOferujemy Państwu montaż kontroli dostępu oraz RCP. Polega to na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń i oprogramowania oraz wdrożeniu procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację podmiotu.

czytaj więcej

Domofony i wideodomofony

domofony i wideodomofonyOferujemy montaż i serwis domofonów i wideodomofonów. Posiadamy w swojej ofercie systemy jednorodzinne jak i wielorodzinne, analogowe oraz cyfrowe.

czytaj więcej

Telekomunikacja

TelekomunikacjaRafTeleKom oferuje swoim klientom kompleksową obsługę telekomunikacji w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych.

czytaj więcej

Okablowanie strukturalne

okablowanie strukturalneOferujemy kompleksowe wykonanie sieci strukturalnej w kategorii 5, 6 i 7, w oparciu o elementy aktywne i pasywne renomowanych producentów (m.in. KRONE, Molex, Legrand, 3Com, Cisco)

czytaj więcej

Serwis

serwisOferujemy kompleksowe wykonanie sieci strukturalnej w kategorii 5, 6 i 7, w oparciu o elementy aktywne i pasywne renomowanych producentów (m.in. KRONE, Molex, Legrand, 3Com, Cisco)

czytaj więcej

Umowy serwisowe

umowy serwisoweJest to oferta skierowana do firm, które nie chcą tworzyć specjalnie etatu informatyka lub pracownika technicznego, a nie radzą sobie z obsługą sprzętu. 

czytaj więcej