Kontakt

Monitoring

Kamery

Analogowe

IP

Kompaktowe


kamery kompaktowe

Kamery kompaktowe dzień/noc w hermetycznie zamkniętych obudowach są bardzo dobrym rozwiązaniem w zewnętrznym monitoringu. Są one odporne na wilgoć, ujemne temperatury i inne trudne warunki atmosferyczne. Profesjonalnym rozwiązaniem jest kamera umieszczone w hermetycznej obudowie z grzałką utrzymującą optymalne warunki pracy kamery wewnątrz obudowy.

Kopułkowe


kamery kopułkowe - monitoringKamery kopułkowe świetnie nadają się do dyskretnego monitoringu w sklepach i restauracjach ze względu na ich niewielkie rozmiary. Dodatkowym atutem jest fakt że w większości kamer kopułkowych nie widać gdzie jest skierowana kamera i co aktualnie nagrywa. Klienci nie czują skrępowania, jak podczas obserwacji z kamery skierowanej bezpośrednio na niego. 

Obrotowe


kamery obrotowePrzy obserwacji dużej powierzchni można stosować pojedyncze kamery bądź zastosować kamery szybkoobrotowe SPEED-DOME. Kamery te mogą być sterowane za pomocą klawiatury sterującej lub rejestratora cyfrowego. 360°  obrotu i dobry zoom optyczny dają olbrzymie możliwości obserwacji wielu obiektów. Dobrze ustawione ścieżki patrolowe kamery SPEED-DOME mogą zastąpić kilka kamer kompaktowych.

Wewnętrzne

ZewnętrzneRejestratory

rejerstratoryRejestratory cyfrowe to wysokiej klasy urządzenia rejestrujące obraz z kamer przemysłowych. Oferują one wysokiej jakości obraz w kompresji H.264 oraz bardzo długi okres archiwizacji. Dysk jest przeznaczony do pracy 24 godzinnej, dzięki czemu jest odporny na przegrzanie się. Rejestratory posiadają wejścia monitorowe VGA, HDMI i BNC, pracują w trybie PENTAPLEX czyli jednocześnie możemy: nagrywać, kopiować, wyświetlać na żywo, podglądać przez Internet z każdego miejsca na ziemi.

4, 8, 16 kanałowe