Kontakt

Kontrola dostępu

Centralki KD i RCP
kontrola dostępuOferujemy profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych po rozbudowany, sieciowy system kontroli dostępu. Oferowana kontrola dostępu charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością potwierdzoną w wdrożonych z sukcesem instalacjach, doskonałą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym wzornictwem.
Rejestracja czasu pracy za pośrednictwem programu umożliwia przygotowywanie raportów czasu pracy i obecności w oparciu o rejestr zdarzeń zaimportowany z pliku tekstowego w formacie CSV i XML. Czas pracy (obecności) zatrudnionego, naliczany jest wg szczegółowych zasad zdefiniowanych przez operatora programu z uwzględnieniem utworzonych wcześniej kalendarzy pracy. Program jest dedykowany dla działów kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach i jest oferowany z licencją do obsługi 50, 250 lub powyżej 250 pracowników a także w wersji jedno lub wielostanowiskowej.

Czytniki

czytnik kontroli dostępuPodstawową funkcją czytników zbliżeniowych jest odczyt kodu karty (ewentualnie kodu PIN) i przesłanie danych do urządzenia nadrzędnego, które podejmuje decyzję o reakcji systemu na użycie konkretnej karty/PIN-u.
Czytnik może być wykorzystany jako terminal zbliżeniowy podłączony do nadrzędnego kontrolera dostępu lub być skonfigurowany do pracy autonomicznej jako prosty kontroler dostępu. W pierwszym przypadku funkcjonalność czytnika ogranicza się jedynie do odczytu identyfikatora (karta/PIN) i przesłania danych do zewnętrznego kontrolera, który podejmuje dalsze działanie. W przypadku pracy autonomicznej terminale mogą samodzielnie dozorować pojedyncze przejście w oparciu o dane wpisane w procesie ich konfiguracji.